Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

DOBROTY POD DEKOU


DOBROTY POD DEKOU

Sychravá jeseň si žiada lahodný horúci čaj a voňavú bábovku, práve vytiahnutú z rúry.

Tak sa nenechajte prehovárať a upečte si sladkú dobrotu, napríklad bábovku plnú jabĺčok podľa nášho receptu. Medzi novinkami totiž nájdete krásnu kovovú formu v medenom odtieni, ktorá dopĺňa obľúbené kúsky z kolekcie Marissa.

Forma je opatrená nepriľnavým povrchom, takže ju stačí ľahko streknúť olejom v spreji. Ušetríte si pracné vysypávanie múkou alebo strúhankou. Po čerstvej bábovke v tvare srdca sa len zapráši.

To platí aj pre novú silikónovú formu v tvare vianočky. Možno pátrate v pamäti, z koľkých prameňov sa klasická vianočka pletie. Táto forma problém vyrieši. Stačí do nej kysnuté, piškótové alebo trené cesto vložiť a dať piecť.

Na zahriatie si pripravte čaj do skleneného hrnčeka, ktorý je opatrený tzv. infuzérom. Jedná sa o sklenené čajítko s drobnými pozdĺžnymi otvormi, takže vložené bylinky, sušené ovocie alebo sypaný čaj zostanú vo vnútri a cez otvory dôjde k ich vylúhovaniu. 

Voňavé nedeľné raňajky pri prestretom stole, doplnené jednoduchým moderným prestieraním a peknou dekoráciou z mangového dreva, alebo pohoda pod dekou s horúcim čajom a knihou, posedenia s partnerom pri obľúbenom seriáli budú dokonalé.

OxyShop icon Používame oXyShop