Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Termomisa TERMO Deluxe 3,5 l

122858
Kolekcia

Plastová termomisa DELUXE s priemerom 30 cm s nerezovým vnútrom, otočným termo viečkom a dvoma ušami. Slúži na uchovanie vložených teplých alebo studených pokrmov. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
23,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Väčšiu termomisu z kolekcie DELUXE využijete nielen v zime na horúce polievky, ale aj v lete na studené pokrmy alebo marinované mäso, pripravené na grilovanie. Má objem 3,5 l.

Vďaka penovej termoizolačnej vrstve medzi stenami udrží váš pokrm na konštantnej teplote. Ako dlho ju zachová záleží na teplotnom rozdiele medzi vnútrom nádoby a jej okolia, tipy na efektívne predĺženie teploty vložených pokrmov nájdete na obale.

Termomisa je ľahká a ľahko prenosná. Využijete ju nielen v domácnosti, ale aj pri prenose jedla so sebou do práce, do auta alebo na dovolenku, samozrejme aj pri preprave pokrmov pre vašich blízkych. Navyše má dve praktické uchá uľahčujúce manipuláciu a otočnú termo pokrievku.

Vlastnosti produktu

Kolekcia: TERMO
Materiál: plast, nerezová oceľ
Uzáver/veko: áno
Materiál veka/uzáveru: plast
Farby: biela, šedá
Výška (cm): 15
Priemer (cm): 30
Objem (l): 3,5
Hmotnosť (g): 818
Vhodné do umývačky: nie
Objem: 2-5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop