Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Obedár TERMO 4x0,8 l

122860
Kolekcia

Nerezový termoobedár so štyrmi miskami s viečkami s objemom 0,8 l uloženými v drôtenom držiaku. Celý set je vložený do plastového termoobalu s viečkom na závit, vďaka ktorému bude pokrm uchovaný v požadovanej teplote. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
33,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Pokiaľ si do práce nosíte obed z domova alebo pravidelne vozíte teplé jedlo vašim blízkym, určite využijete túto plastovú termonádobu s nerezovým obedárom. Uchovanie a prenášanie pokrmov bude hračka. Navyše pokrmom zaistíte dostatočnú hygienu najmä pri ich prevoze hromadnými prostriedkami.

Balenie obsahuje plastový termoobal, ktorý zaistí, že váš pokrm len tak nevychladne alebo naopak neoteplí. Nádoba má aj plastové viečko na závit so sklápajúcim uchom, ktoré umožňuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu.

Ďalej sú súčasťou sady aj 4 nerezové misky s viečkami, z ktorých každá má objem 0,8 l a držiak s plastovou základňou, vďaka ktorému sa misky ľahko premiestnia do pripraveného termoobalu. Ten sa dá samozrejme využiť aj samostatne, bez misiek a držiaka, ako akúkoľvek bežnú termonádobu.

Nerezové misky je možné umývať v umývačke riadu, termonádobu bežným spôsobom, v teplej vode so saponátom. 

Vlastnosti produktu

Kolekcia: TERMO
Materiál: nerezová oceľ, plast
Uzáver/veko: áno
Materiál veka/uzáveru: nerezová oceľ
Výška (cm): 27
Priemer (cm): 20
Objem (l): 3,2
Hmotnosť (g): 1348
Tvar: guľatý
Vlastnosti: termoobal
Vhodné do umývačky: iba misky
Vhodné do mikrovlnky: nie
S termoobalom: áno

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop