Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

GRILOVACIA SEZÓNA


Krásne jarné počasie a dni, kedy slniečko naozaj pekne hreje, lákajú na posedenie vonku a na grilovanie. Šťavnaté mäsko, klobásky odkvapkávajúce do ohňa, grilovaná zelenina, že sa všetkým zbiehajú sliny. Poďte si užiť vonkajšiu pohodu na záhrade, terase alebo chalupe s praktickými, ale aj štýlovými kúskami od nás. 

Sme národ, ktorý miluje večerné grilovanie s priateľmi a rodinou. Je to rýchla a pohodlná večera. Dajú sa robiť osvedčené a jednoduché recepty, ale rovnako tak môžete popustiť uzdu svojej fantázii a skúšať na grile rôzne kombinácie chutí. Čo tak skúsiť zdravú rybu?

GRILOVACIE DOSKY

Hladké alebo štruktúrované, nepriľnavé, nerezové alebo liatinové. Nech už siahnete po akejkoľvek, užijete si skvelú chuť a pôžitok z opečených steakov, domácich hamburgerov aj krehkej zeleniny. 

Nerezové grilovacie plechy využijete na prípravu mäsa, rýb, špízov a ďalších pochutín na grile alebo v rúre. Mäso alebo špízy či ryby položíte na plech a umiestnite ho na gril alebo do rúry, môžete použiť aj na priamy plameň. Pohodlne môžete obsah počas prípravy otáčať alebo odstaviť, ak by sa vám pokrm pripravoval rýchlejšie ako zvyšok jedla a neskôr dať späť na žiar grilu alebo do rúry. Vďaka dvom úchytom sa ľahko prenáša - nutnosť použitia kuchynských chňapiek. Sú vhodné do umývačky riadu.


GRILOVACIE NÁRADIE A DOSKY

Chvíle pri grile znamenajú relax a sľubujú dobré jedlo pri stole na terase či záhrade. Máme pre tieto príležitosti pár vychytávok. Pohoda pri grilovaní, vôňa dymu a otočenie grilovaných pochúťok, mäsa, rýb, zeleniny aj syrov v ten správny čas, to je naozaj umenie. A keď sú pochúťky hotové, môžete ich servírovať a krájať na krásnych doštičkách, stačí si len vybrať. Napr. doštička s kôrou ozvláštni servírovanie.


ŠTÝLOVÉ STOLOVANIE A TEXTIL

Aj majster grilovania potrebuje ochrániť ruky a oblečenie. Čo tak skúsiť štýlové grilovacie zástery a predĺžené chňapky, pretože to pri ohni môže niekedy naozaj dosť páliť. A potom šup s vašimi špecialitami na tanier a môžete servírovať. Trebárs na naše nové, dizajnové taniere.

Určite sa bude hodiť nejaký stojan na nože aj iné náčinie potrebné pri grile, v ošatke naservírujete pečivo alebo do nej umiestnite všetky pochutiny na dochucovanie jedál. 

Milovníci grilovania ocenia šikovných pomocníkov >>

OxyShop icon Používame oXyShop