Navyše je to doba prímestských aj klasických táborov, tak deťom zabaľte do kufra všetko potrebné. 

S ORIONOM BUDETE PRIPRAVENÝ

Kempujete radi na divoko alebo radšej v udržiavanom kempe? Tento rok je najčastejším spôsobom trávenie dovolenky karavan alebo prenájom chaty či chatky, ideálne v našej krásnej zemi. Deti sa chystajú na tábor a vy musíte myslieť na toľko veci? Ďalšie vychytávky nájdete tu >>

Niektoré praktické kúsky budete na dovolenke určite potrebovať a nájdete ich práve u nás.

Niektorí z nás sú ostrieľaní cestovatelia, ktorí sú zbalení za chvíľku. Ale často sa stáva, že stojíte bezradne nad batožinou, či už je to kufor alebo krosna. Neviete, ako v ňom veci usporiadať tak, aby sa do neho vošlo všetko potrebné? 

Tu sú naše tipy >>

S množstvom oblečenia vám nepomôžeme, máme ale skvelý tip, ako znížiť objem drogérie a kúpeľových prípravkov.

U nás nájdete šikovné kozmetické súpravy alebo samostatné kozmetické fľaštičky na šampón, sprchový gél a ďalšie umývacie prostriedky, ale aj malé dózy s viečkom na krémy, vlasové gély alebo mastičky.

Odlejete do nich len také množstvo, ktoré budete potrebovať na dovolenku na bicykli, pod stanom, v kempe alebo deťom na tábor.

A cestovanie s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami? Objemovo budú vyhovovať i pri cestovaní s low cost aerolinkami, kde si miniatúry do 100 ml môžete vziať v uzatvárateľnom priehľadnom obale so sebou na palubu (samozrejme podľa podmienok konkrétnej letecké spoločnosti).

Prajeme všetkým, ktorí sa na dovolenku alebo na tábor ešte len chystajú, aby u nás na e-shope alebo v predajniach našli všetko potrebné a zaslúžené voľno si 100% užili. Krásne prázdniny. Váš Orion tím je tu stále.