Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Forma na hamburger pr. 11,5 cm

120060

Kovová forma na hamburgery s rebrovanou štruktúrou, zložená z dvoch dielov. Horný diel vybavený plastovým držadlom pre ľahšiu prípravu mäsových placiek. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
7,99 €
Dostupnosť: Nie je skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Forma na hamburgery pomôže vytvoriť pravidelné placky z mletého mäsa, ktoré môžete buď vyprážať na panvici alebo hodiť na grilovaciu dosku či mriežku. Týmto šikovným "tvorítkom" vzniknú pravidelné hamburgery s priemerom 11,5 cm, s typickou rebrovanou štruktúrou.

A ako na to? Do formy vložíte ochutené mleté ​​mäso, v prípade hamburgerov pokojne bez vajíčka a strúhanky, a pomocou viečka utlačíte. Ideálne je mäso hovädzie. Čerstvé mäso, napríklad z pliecka, ochuťte francúzskou horčicou, soľou, zeleným korením, worcesterom, a máte skvelý materiál na hamburger. Mäso si zaslúži dobre ručne premiešať, pri spracovaní a tvarovaní mäsa pomôže aj studená voda, mäso sa potom nelepí.

Vytvoreným fašírkam prospeje chvíľka odpočinku v chladničke pred prípravou. Na začiatku grilovania nechajte hamburgery v kľude zatiahnuť, než idú samy ľahko z roštu. Pokiaľ túto zásadu dodržíte, čisto ich obrátite. 

Vlastnosti produktu

Materiál: hliníková zliatina s povrchovou úpravou
Nepriľnavý povrch: nie
Výška (cm): 7,5
Priemer (cm): 11,5
Hmotnosť (g): 221
Tvar: okrúhly
Materiál rukoväti: plast
Použitie: na hamburgery
Vhodné do umývačky: nie
Vhodné do mikrovlnky: nie
Vhodné do rúry: nie
Vhodné do mrazničky: nie
Obdobie: celoročné

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop