Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Grilovacia fólia 40x33 cm 2 ks

111177

Súprava dvoch kusov nepriľnavej teflónovej podložky na gril s rozmermi 40×33 cm. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
6,99 €
Dostupnosť: Skladom
2 ks v balenie (3,49 €/ks)

Užitočné informácie

chevron up icon

Či už pripravujete mäso, ryby, vajcia, syr alebo zeleninu, táto nepriľnavá teflónová podložka zjednoduší vaše grilovanie. Jedlo sa vďaka nej nepripáli, zostane pekne mäkké a šťavnaté. Fólia sedí priamo na rošte, čím zabraňuje prepadávaniu jedla. Možno ju využiť aj ako zdravé vymazanie plechu do rúry, napríklad keď pečiete domáce pečivo, koláč alebo pizzu.

Fólia odolá teplotám až do 260 °C a je prispôsobiteľná na všetky veľkosti a tvary grilov. Výhodou je jej ľahká údržba - stačí ju umyť teplou mydlovou vodou alebo vložiť do umývačky. Balenie obsahuje dva kusy.

Využijete ju nielen pri domácom grilovaní, ale aj na dovolenke, v karavane alebo pod stanom, kde nemáte k dispozícii grilovací kameň alebo plechy, ktoré by pri prevoze zabrali veľa miesta v kufri auta alebo v batožine.

Upozornenie: Pred každým použitím podložku umyte. Nepoužívajte príliš ostré predmety, ktoré môžu poškodiť alebo poškriabať jej povrch. Neklaďte ju na priamy plameň. Po skončení grilovania stačí podložku utrieť a následne umyť mydlovou vodou proti mastnote. Podložku neskladajte a nemeňte jej tvar, mohlo by to poškodiť jej vlastnosti.

Vlastnosti produktu

Materiál: sklenené vlákno s teflónovou úpravou
Farby: čierna
Dĺžka (cm): 40
Šírka (cm): 33
Hmotnosť (g): 58
Použitie: na grilovanie, na pečenie

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop