Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Forma na pečenie torta/srdce pr. 24 cm

122288

Okrúhla pocínovaná forma s priemerom 24 cm, sa odnímateľným dnom na pečenie torte, navyše s vloženou srdcovou formou. Je opatrená prackou pre ľahšie vyberanie upečených dobrôt. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
8,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Pocínované formy sú rokmi preverenou klasikou a práve modely s prackou, vďaka ktorej dôjde k otvoreniu/roztiahnutiu formy, sú veľmi obľúbené u sviatočných i nadšených pekárov a cukrárov. Táto pocínovaná forma s priemerom 24 cm je vybavená odnímateľným dnom a vnútornou srdcovou formou pre pečenie dobrôt naozaj od srdca.

Možno v nej upiecť klasický tortový korpus, sušienkový základ pre cheescake, slaný nákyp, plnku alebo vytvoriť nepečený múčnik. Vložením srdcovej formy získate možnosť piecť pochúťky pre svojich milovaných, nadýchanú narodeninovú tortu alebo obľúbený cheescake pre partnera alebo svojich blízkych.

Forma je vhodná do elektrickej, teplovzdušnej aj plynovej rúry a znesie teplotu až 230 °C.

Po použití ju možno umývať bežným spôsobom, teplou vodou so saponátom, potom nechať riadne uschnúť a uložiť. Pri silnejšom pripečení cesta, náplne stačí formu nechať odmočiť.

Vlastnosti produktu

Materiál: pocínovaný plech
Nepriľnavý povrch: nie
Výška (cm): 6,5
Priemer (cm): 24
Hmotnosť (g): 377
Tvar: srdce
Použitie: na tortu
Vhodné do umývačky: nie
Vhodné do mikrovlnky: nie
Vhodné do rúry: áno
Obdobie: celoročné

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop