Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

Sviatok matiek


Tie najkrajšie darčeky sú darčeky od srdca. A práve mamičky si zaslúžia objatie, pohladenie a z času na čas nejaký pekný darček. Nemusíte sa ale obmedzovať len na jej narodeniny, začiatkom mája je všetkým mamičkám venovaný špeciálny sviatok. SVIATOK MATIEK - 14. mája.

Každá mamička ocení chvíľku pre seba, kedy si môže v kľude oddýchnuť od plného pracovného nasadenia alebo od celodennej starostlivosti o deti. Potom ju určite poteší krásny keramický hrnčeks nápisom MAMINKA na horúci čaj, drobné nežné šálky na kávu či malá podtácka v tvare srdca. Zapáli si vonnú sviečku a vychutná si atmosféru prvých teplých večerov na terase alebo pri relaxe v horúcom kúpeli.

A ak miluje sladké a rada pečie, prekvapte ju kovovou formou na tortu, silikónovými formami v tvare srdca na mäkučké muffiny, domáce čokoládové pralinky alebo lievančeky v tvare srdca. 

Mamičky, zaslúžite si drobný darček, ani u nás na Vás nezabúdame. Nazrite k nám a samy nenápadne naznačte, čo by sa vám páčilo. 

OxyShop icon Používame oXyShop