Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

Sviatok matiek


Tie najkrajšie darčeky sú darčeky od srdca. A práve mamičky si zaslúžia objatie, pohladenie a z času na čas nejaký pekný darček. Nemusíte sa ale obmedzovať len na jej narodeniny, začiatkom mája je všetkým mamičkám venovaný špeciálny sviatok. SVIATOK MATIEK.

Každá mamička ocení chvíľku pre seba, kedy si môže v kľude oddýchnuť od plného pracovného nasadenia alebo od celodennej starostlivosti o deti. Potom ju určite poteší krásny keramický hrnčeks nápisom MAMINKA na horúci čaj, drobné nežné šálky na kávu či malá podtácka v tvare srdca. Zapáli si vonnú sviečku a vychutná si atmosféru prvých teplých večerov na terase alebo pri relaxe v horúcom kúpeli.

A ak miluje sladké a rada pečie, prekvapte ju kovovou formou na tortu, silikónovými formami v tvare srdca na mäkučké muffiny, domáce čokoládové pralinky alebo lievančeky v tvare srdca. 

Mamičky, zaslúžite si drobný darček, ani u nás na Vás nezabúdame. Nazrite k nám a samy nenápadne naznačte, čo by sa vám páčilo. 

OxyShop icon Používame oXyShop