Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Box MULTI nízky dvojdielny 0,5 l

124639
Kolekcia

Delená transparentná plastová dóza BON obdĺžnikového tvaru s objemom 0,5 l, s viečkom na dva klipy pre pevnejšie uzavretie. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
1,59 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Nízka dvojdielna farebná dóza z kolekcie BON sa hodí na uskladnenie potravín v špajze, v kuchynských poličkách alebo v chladničke. Má dve samostatné priehradky, do ktorých môžete dať oddelene napríklad omáčku s mäsom a knedle, krekry s nátierkou alebo mäso so zemiakovou kašou.

Má celkový objem 500 ml a je vyrobená z kvalitného plastu. Navyše je transparentná, vďaka čomu ihneď vidíte, čo je vo vnútri. Pevné uzavretie obdĺžnikovej nádoby zaisťuje farebné veko s dvoma klipmi. Je možné ju použiť aj ako úložný box na rôzne drobnosti v kúpeľni, pracovni či detskej izbe, napr. na uloženie drobných stavebníc alebo korálok. Možno ju využiť bez viečka aj na ohrev pokrmov v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke.

Dodávané farby závisia od aktuálnych skladových zásob. Požadovanú farbu je možné pohodlne vybrať aj na najbližšej predajni.

Vlastnosti produktu

Kolekcia: MULTI
Materiál: plast
Uzáver/veko: áno
Materiál veka/uzáveru: plast
Farby: mix
Dĺžka (cm): 16,5
Šírka (cm): 11
Výška (cm): 5,5
Objem (l): 0,5
Hmotnosť (g): 59
Tvar: obdĺžnik
Použitie: univerzálne
Vhodné do umývačky: áno
Vhodné do mikrovlnky: áno
Utesnenie: nie
Potlač: nie
Pre deti: nie
Objem: 0,1-2,5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop