Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Pečiatka na pečenie súprava 4 dekory

124992

Sada na pečenie originálnych sušienok, perníkov, tzv. embosované cukrovinky, obsahujúce drevenú pečiatku, 4 rôzne univerzálne motívy na silikónových nástavcoch a nerezový krúžok na vykrajovanie z cesta. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
8,59 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Aj sušienky alebo veľkonočné a vianočné perníčky môžu byť originálne, navyše bez prácneho zdobenia a dekorovania. Táto sada drevenej pečiatky so snímateľnými nástavcami a nerezovou vykrajovačkou vám pomôže pri výrobe krehkých sušienok.

Veľmi rýchlo a ľahko vy aj malí pomocníci vytvoríte ornament do cesta. Ideálne je také, ktoré neobsahuje kypriaci prísady alebo sódu, aby reliéf zostal dobre vidieť. Z vyvaľkaného plátu buď vykrojte nerezovým krúžkom koliesko a rovno vytlačte reliéf a preneste na plech. Alebo do plátu vytlačte obrázok a až potom vykrajujte krúžkom, proste ako budete chcieť.

V sade sú 4 rôzne dekory, ktoré po upečení budú krásne vyzerať a potešia nielen deti, ale aj návštevu. Servírujte dobrú horúcu kávu a sušienky domácej výroby, alebo ich zabaľte do celofánu a urobte z nich drobný sladký darček kolegom v práci, deťom do škôlky.

Skúste dekorovať i poťahovaciu hmotu, marcipán.

Práca s nimi aj údržba je jednoduchá. Formu a silikónové nástavce možno umývať v umývačke, drevenú pečiatku stačí umyť bežným spôsobom.

Vlastnosti produktu

Materiál: drevo, silikón, nerezová oceľ
Priemer (cm): 6
Hmotnosť (g): 107
Tvar: mix
Vhodné do umývačky: bez dreva
Obdobie: celoročné
Výška: 9

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop