Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Doska na cesto 70x49,5 cm

121316

Tradičný typ drevenej dosky v rozmere 70x49,5 cm, vhodný k bežnému krájaniu rôznych potravín, na prípravu obľúbených pokrmov a vaľkanie cesta. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
27,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Tradičná veľká doska z topoľového dreva s veľkosťou 70x49,5 cm a hrúbkou 1,7 cm by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Je vhodná tam, kde si už nevystačíme s klasickou kuchynskou doskou. Osvedčí sa pri krájaní väčšieho množstva surovín, zeleniny, mäsa, pri príprave zemiakového, rezancového aj sladkého cesta lístkového alebo lineckého.

Je vybavená prednou a zadnou hranou, takže aj pri silnejšom zábere valčeka, napr. pri rozvaľkavaní cesta na rezance na tenký plát, nebude behať po kuchynskej doske. 

Tip: Dosku možné umývať bežným spôsobom, teplou vodou s kvapkou saponátu, na dezinfekciu napr. po krájaní surového mäsa sa odporúča utretie dosky hubkou s obyčajným kvasným octom alebo polovicou citróna, ktorý eliminuje aj nepríjemné zápachy po krájaní cibule.

Vlastnosti produktu

Materiál: drevo
Dĺžka (cm): 70
Šírka (cm): 49,5
Výška (cm): 1,7
Hmotnosť (g): 2 825
Použitie: univerzálne
Vhodné do umývačky: nie

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop