Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Darčekový poukaz Orion 20 EUR

821766

Darčekový poukaz v hodnote 20 EUR na nákup tovaru v predajniach Orion v tlačenej podobe, zasielaný na doručovaciu adresu. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
20,00 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Neviete, čím presne potešiť svojich blízkych? Bojíte sa, že sa netrafíte do toho správneho darčeka? Darujte darčekový poukaz v hodnote 20 EUR. Poukážky zasielame poštou v tlačenej podobe. Navyše je jeho platnosť časovo neobmedzená.

Uplatniť ho môžete dvoma spôsobmi. Po doručení ho je možné uplatniť na ktorejkoľvek predajni Orion na Slovensku, stačí ho len predložiť na pokladni, alebo v tomto e-shope.

Unikátny šesťmiestny kód z poukazu je možné tiež zadať pri ďalšej objednávke v e-shope v košíku do poľa „Zľavový kód“, a to s výberom všetkých typov doprav (okrem možnosti „Výdajné miesto“). Celková cena vašej objednávky, ktorá musí byť samozrejme vyššia ako hodnota poukazu, potom bude znížená o túto čiastku. O to je potom nakupovanie s poukazom pre obdarovaného príjemnejšie.

Vlastnosti produktu

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop