Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Darčekový poukaz Orion 15 EUR

821765

Darčekový poukaz v hodnote 15 EUR možné uplatniť v akejkoľvek slovenskej predajni ORION – tvoríme vašu domácnosť. Poukaz zasielame v tlačenej podobe na doručovaciu adresu. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
15,00 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Neviete, čím presne potešiť svojich blízkych? Bojíte sa, že sa netrafíte do toho správneho darčeka? Darujte darčekový poukaz v hodnote 15 EUR. 

Navyše je jeho platnosť časovo neobmedzená. Poukážky zasielame poštou v tlačenej podobe. Uplatniť ho môžete dvoma spôsobmi. Po doručení ho je možné uplatniť na ktorejkoľvek predajni Orion na Slovensku, stačí ho len predložiť na pokladni, alebo v tomto e-shope. 

Unikátny šesťmiestny kód z poukazu je možné tiež zadať pri ďalšej objednávke v e-shope v košíku do poľa „Zľavový kód“, a to s výberom všetkých typov doprav (okrem možnosti „Výdajné miesto“). Celková cena vašej objednávky, ktorá musí byť samozrejme vyššia ako hodnota poukazu, potom bude znížená o túto čiastku. O to je potom nakupovanie s poukazom pre obdarovaného príjemnejšie.

Vlastnosti produktu

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop