Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

Valentínské mámenie


14. február je tradične považovaný za sviatok všetkých zamilovaných. Týka sa hlavne nových vzťahov, kedy je každý prejav citov silnou emóciou a príležitosťou, ako potešiť svoju drahú polovičku.

Nežné pohlavie ocenia kvet, ale aj darček v podobe krásnych pohárov, sviečky a dobrej večere.

A tí, ktorí sú vo vzťahu už dlhšiu dobu a chcú si ho spestriť a priniesť do všedného spolužitia trochu romantiky, môžu partnera prekvapiť. Napríklad raňajkami do postele,nadýchanými lievančekmi a dobrou horúcou kávou.

Orion preto prináša krásne, dizajnové a zároveň praktické kúsky, ktoré sa Vám budú určite hodiť.


RAŇAJKY DO POSTELE

Romantiku hneď ráno vnesie vôňa kávy, toast s vajíčkom alebo lievančekmi v tvare srdca a drobná domáca čokoládová pralinka, napríklad so štipkou chilli. Veď práve čokoláda je afrodiziakum a dodá energiu.

Nechajte sa rozmaznávať a zamyslite sa, ktorí pomocníci by Vám s prípravou pomohli:Valentínske raňajky

Nechajte sa inšpirovať naším receptom na luxusné pralinky z bielej čokolády, plnené zmesou s lyofilizovanými malinami >>


ROMANTICKÁ VEČERA

Jedinečný okamih, keď sa zotmie, vy zapálite vonnú sviečku a prestrite na večeru. Nachladené bublinky v krásnom dizajnovom pohári českej výrobya obľúbená hudba vytvoria romantickú atmosféru, uvoľnia zmysly a pripravia partnera na podávanie valentínskeho menu. Vďaka kvalitnému nepriľnavému riadu ľahko vykúzlite celé menu bez toho, aby ste museli v kuchyni stráviť celý deň.

Všetko by malo byť originálne, netradičné, prekvapivé. Po dobrej večeri verte, že bude sladká odmena. 

My vám s výberom vhodných darčekov alebo praktických kuchynských kúskov radi pomôžeme.

OxyShop icon Používame oXyShop