Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

Valentínské mámenie


Darček na Valentína od Orionu

14. február je tradične považovaný za sviatok všetkých zamilovaných. Týka sa hlavne nových vzťahov, kedy je každý prejav citov silnou emóciou a príležitosťou, ako potešiť svoju drahú polovičku.Valentínske raňajky pre dvoch

Nežné pohlavie ocenia krásny kvet, ale aj darček v podobe krásnych pohárov, sviečky a dobrej večere.

A tí, ktorí sú vo vzťahu už dlhšiu dobu a chcú si ho spestriť a priniesť do všedného spolužitia trochu romantiky, môžu partnera prekvapiť. Napríklad raňajkami do postele,nadýchanými lievančekmi a dobrou horúcou kávou.

Orion preto prináša krásne, dizajnové a zároveň praktické kúsky, ktoré sa Vám budú určite hodiť.


RAŇAJKY DO POSTELE

Romantiku hneď ráno vnesie vôňa kávy, toast s vajíčkom alebo lievančekmi v tvare srdca a drobná domáca čokoládová pralinka, napríklad so štipkou chilli. Veď práve čokoláda je afrodiziakum a dodá energiu.

Nechajte sa rozmaznávať a zamyslite sa, ktorí pomocníci by Vám s prípravou pomohli:Valentínske raňajky


ROMANTICKÁ VEČERA

Jedinečný okamih, keď sa zotmie, vy zapálite vonnú sviečku a prestrite na večeru. Nachladené bublinky v krásnom dizajnovom pohári českej výroby a obľúbená hudba vytvoria romantickú atmosféru, uvoľnia zmysly a pripravia partnera na podávanie valentínskeho menu. Vďaka kvalitnému nepriľnavému riadu ľahko vykúzlite celé menu bez toho, aby ste museli v kuchyni stráviť Valentínska večeracelý deň.

Všetko by malo byť originálne, netradičné, prekvapivé. Po dobrej večeri verte, že bude sladká odmena. My vám s výberom vhodných darčekov alebo praktických kuchynských kúskov radi pomôžeme.

OxyShop icon Používame oXyShop