Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Čajník s píšťalou Matt 2 l

111999

Moderný matný nerezový čajník s objemom 2 l s odklápacou píšťalkou, rukoväťou a viečkom s plastovým úchytom. Je vhodný na ohrev vody na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
15,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Moderný matný nerezový čajník s čiernymi plastovými prvkami, je opatrený odklápacou píšťalkou, ktorá ohlási variacu sa vodu.  Rovné dno zaistí rýchly rozvod tepla a ohrev vody nielen na kávu, čaj na všetkých typoch spotrebičov, vrátane indukcie. 

Úžitkový objem je 1,5 l, vodu pohodlne nalejete širokým otvorom, stačí iba sňať nerezové viečko s okrúhlym plastovým úchytom. Praktická plastová rukoväť zaisťuje dobrú manipuláciu pri plnení aj vylievaní vody. Navyše ju možno pri plnení sklopiť, ale ani pri prevoze alebo uložení do skrinky nezaberie toľko miesta.

Odporúčame: použiť radšej chňapku, telo čajníka je rozpálené a z hrdla uniká horúca para. Varte na veľkosti platničky zodpovedajúcej priemeru dna, naplnený minimálne do polovice, aby nedošlo k prehriatiu, zmenám farby a vyvareniu vody, čo nemôže byť dôvodom na reklamáciu. Pokiaľ sa po čase objaví vodný kameň, stačí povariť v čajníku vodu s octom, riadne ho potom vypláchnuť a umyť teplou vodou so saponátom.

Vlastnosti produktu

Materiál: nerezová oceľ, plast
Uzáver/veko: áno
Materiál veka/uzáveru: nerezová oceľ, plast
Indukcia: áno
Výška (cm): 20
Priemer (cm): 18
Objem (l): 2
Hmotnosť (g): 366
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalkou
Vhodné do umývačky: nie
Objem: 1-2,5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop