Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Čajník s píšťalou Karin 1,8 l

111987

Červeno biely bodkovaný nerezový čajník s objemom 1,8 l s píšťalkou, rukoväťou a viečkom. Je vhodný na ohrev vody na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
19,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Zaujímavý červený nerezový čajník s bielymi bodkami a s plastovými prvkami,  je opatrený píšťalkou, ktorá ohlási variacu sa vodu.  Rovné dno zaistí rýchly rozvod tepla a ohrev vody nielen na kávu, čaj na všetkých typoch spotrebičov, vrátane indukcie. 

Úžitkový objem je 1,5 l, vodu pohodlne nalejete širokým otvorom, stačí iba sňať nerezové viečko s plastovým úchytom. Praktická plastová rukoväť zaisťuje dobrú manipuláciu pri plnení aj vylievaní vody. 

Odporúčame: nielen pri sňatí píšťalky použiť chňapku, aj telo čajníka je rozpálené a z hrdla uniká horúca para. Varte na veľkosti platničky zodpovedajúcej priemeru dna, naplnený minimálne do polovice, aby nedošlo k prehriatiu, zmenám farby a vyvareniu vody, čo nemôže byť dôvodom na reklamáciu. Pokiaľ sa po čase objaví vodný kameň, stačí povariť v čajníku vodu s octom, riadne ho potom vypláchnuť a umyť teplou vodou so saponátom.

Vlastnosti produktu

Materiál: nerezová oceľ, plast
Uzáver/veko: áno
Materiál veka/uzáveru: nerezová oceľ, plast
Indukcia: áno
Farby: červená
Výška (cm): 22
Priemer (cm): 18
Objem (l): 1,8
Hmotnosť (g): 369
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalkou
Vhodné do umývačky: nie
Objem: 1-2,5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop