Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Čajník s píšťalou Diana 1,3 l

111995

Moderný nerezový čajník s objemom 1,3 l s odklápacou píšťalkou a zaujímavo riešenou čiernou plastovou rukoväťou. Je vhodný na ohrev vody na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
15,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Menší moderný nerezový čajník s čiernymi plastovými prvkami, je opatrený odklápacou píšťalkou, ktorá ohlási variacu sa vodu.  Rovné dno zaistí rýchly rozvod tepla a ohrev vody nielen na kávu, čaj na všetkých typoch spotrebičov, vrátane indukcie. 

Úžitkový objem je 1 l, vodu pohodlne nalejete vylievacím otvorom. Praktická plastová ergonomická rukoväť zaisťuje dobrú manipuláciu pri plnení aj vylievaní vody. 

Odporúčame: použiť radšej chňapku, telo čajníka je rozpálené a z hrdla uniká horúca para. Varte na veľkosti platničky zodpovedajúcej priemeru dna, naplnený minimálne do polovice, aby nedošlo k prehriatiu, zmenám farby a vyvareniu vody, čo nemôže byť dôvodom na reklamáciu. Pokiaľ sa po čase objaví vodný kameň, stačí povariť v čajníku vodu s octom, riadne ho potom vypláchnuť a umyť teplou vodou so saponátom.

Vlastnosti produktu

Materiál: nerezová oceľ, plast
Uzáver/veko: áno
Materiál veka/uzáveru: nerezová oceľ, plast
Indukcia: áno
Výška (cm): 17
Priemer (cm): 16
Objem (l): 1,3
Hmotnosť (g): 331
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalkou
Vhodné do umývačky: nie
Objem: 1-2,5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop