Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Čajník s píšťalou Darek 2,7 l

111992

Moderný matný nerezový čajník s objemom 2,7 l s odklápacou píšťalkou, rukoväťou a viečkom s plastovým úchytom. Je vhodný na ohrev vody na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
24,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Moderný matný nerezový čajník s čiernymi plastovými prvkami, je opatrený odklápacou píšťalkou, ktorá ohlási variacu sa vodu.  Rovné dno zaistí rýchly rozvod tepla a ohrev vody nielen na kávu, čaj na všetkých typoch spotrebičov, vrátane indukcie. 

Úžitkový objem je 2 l, vodu pohodlne nalejete širokým otvorom, stačí iba sňať nerezové viečko s plastovým úchytom. Praktická plastová rukoväť zaisťuje dobrú manipuláciu pri plnení aj vylievaní vody. 

Odporúčame: použiť radšej chňapku, telo čajníka je rozpálené a z hrdla uniká horúca para. Varte na veľkosti platničky zodpovedajúcej priemeru dna, naplnený minimálne do polovice, aby nedošlo k prehriatiu, zmenám farby a vyvareniu vody, čo nemôže byť dôvodom na reklamáciu. Pokiaľ sa po čase objaví vodný kameň, stačí povariť v čajníku vodu s octom, riadne ho potom vypláchnuť a umyť teplou vodou so saponátom.

Vlastnosti produktu

Materiál: nerezová oceľ, plast
Uzáver/veko: áno
Materiál veka/uzáveru: nerezová oceľ, plast
Indukcia: áno
Výška (cm): 22
Priemer (cm): 19
Objem (l): 2,7
Hmotnosť (g): 649
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalkou
Vhodné do umývačky: nie
Objem: 2,5-4 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop