ODKVAPÁVAČ:

Tento nový odkvapávač slúži na odkladanie umytého riadu a je vyrobený z masívneho plastu. Obsahuje dva zásobníky na príbory, časť na taniere a odkladaciu plochu na hrnčeky, misky a pod. Má praktickú tácku, vďaka ktorej zostane kuchynská linka suchá. Hodí sa nielen na odloženie riadu pri bežnej dennej prevádzke v kuchyni, ale aj na chate alebo tam, kde nie je k dispozícii umývačka.

Ďalšie typy odkvapávačov nájdete tu >>


BAVLNENÉ UTIERKY:

Utierky v nových dekoroch a farbách slúžia nielen na utieranie riadu. Decentné, tlmené odtiene sa hodia do modernej kuchyne aj na chalupu. Balenie obsahuje 3 kusy utierok, ktoré je možné použiť aj ako napron doprostred stola alebo ako prestieranie. Pútko umožní zavesenie na háčik alebo ich prehoďte za madlo skrinky.

U nás nájdete rôzne druhy utierok >>


KEFA NA RIAD:

Uľahčí umývanie riadu a to predovšetkým svojim tvarom. Dostanete sa s ňou na dno hrncov a väčších nádob, pružné štetiny z plastu PTE umyjú odmočené nečistoty.

 

A navyše môžete vyskúšať niekoľko vychytávok, ako je napr. kombinovaná silikónová zátka/lapač do výpuste, košík do drezu s nastaviteľnou dĺžkou (slúži na odkladanie drobného riadu aj umývanie zeleniny), držiaky na hubky alebo dávkovače na saponát či mydlo.