Ak si kúpite viacero vzorov z tejto kolekcie alebo celú sadu všetkých 6 vzorov zvieratiek, každý člen domácnosti si môže vybrať svoj vlastný vzor. Bude tak mať obľúbený hrnček na kávu alebo čaj a raňajky si vychutná z misky s obľúbeným vzorom. Hrnčeky aj misky možno použiť  na ohrev v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke

HRNČEKY: 

Na statku sa dejú veci. Hlavne ráno. Aj vám sa bude hodiť na ranný čaj alebo poriadnu kávu s mliekom keramický hrnček z kolekcie STATOK. Hrnček je hrubostenný, má priestranné uško, za ktoré sa dobre drží.

MISKY: 

Aj keď sa vám nechce ráno vstávať a čaká vás plno povinností, urobte si ho pohodovejšie. Hlavne ráno si pozitívnu atmosféru navodíte dobrými raňajkami. Napríklad servírovanú v zaujímavej keramickej miske z kolekcie STATOK. Hodí sa na podávanie šalátu, jogurtu s domácou granolou aj kaša s čerstvým ovocím. Je možné ju použiť na ohrev v mikrovlnnej rúre (v prípade kaše alebo aj polievky na obed).

Originálny dizajn vznikol v dielni našich kreatívcov, takže pokiaľ ho venujete ako darček,  vašich blízkych, kolegov alebo partnera zahreje nielen na srdci, ale aj vďaka teplému nápoju aj v brušku.