DVOJSTENNÉ HRNČEKY SÚ TOP

Ako novinku sme totiž zaradili do sortimentu zaujímavé dvojstenné hrnčeky so šedou vnútornou plochou, ktoré budú zaujímavou dizajnovkou, ale poslúžia dobre svojmu účelu.

Dvojitá stena totiž zaistí udržanie teploty horúcej kávy po dlhú dobu, takže len tak nevychladne. Naopak napr. ľadový čaj v letnej horúčave zostane dlhšie chladný. Výhodou je tiež odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, poškriabaniu, prasklinám aj chemikáliám. Sú odolnejšie proti tepelnej deformácii ako bežné sklo.

Vychutnajte si nadýchané cappuccino, caffé latté, lungo alebo horúcu čokoládu v štýlovom dvojstennom hrnčeku z borosilikátového skla (odolného na použitie od -10 °C do +210 °C).

Všetky dvojstenné hrnčeky a poháre nájdete tu >>


 

KVETY DO VÁZY

Tento rok skôr ako v predchádzajúcich rokoch vyrážajú tulipány a iné cibuľoviny. Aj zlatovka, bežne zvaná ako zlatý dážď, urobí v novej váze veľkú parádu, stačí si narezať pár vetvičiek. Určite vás zaujmú kameninové vázy v rustikálnom štýle alebo netradičné vázy z keramiky, doplnené koženkovým detailom.

Ďalšie vázy, napr. krásne sklenené kúsky, nájdete tu >>


OBRÚSKY

Jarnú atmosféru, aj keď je vonku napríklad daždivo, prinesú do stolovania pekné papierové obrúsky. Sú plné kvetov a môžete ich položiť vedľa taniera s jarnou plnkou a kuriatkom alebo do nich zabaliť desiatu na výlet do prírody.

Pre pohodové stolovanie nielen na Veľkú noc máme v ponuke aj ďalšie obrúsky >>