Z noviniek vyberáme:

NOVÉ FORMY NA NANUKY: domáci sorbet, smotanová zmrzlina alebo nanuk plný tvarohu a ovocia zo záhradky alebo z miestneho trhu je to najlepšie, čím sa ochladiť a štýlovo si zamaškrtiť. Silikónové formy sú pružné, praktické a majú zaujímavé tvary. Malí nezbedníci vezmú na cestu raketou do vesmíru aj za tajomnými jednorožcami.

NOVÁ FORMA NA ĽAD: uľahčí vylupovanie hotových ľadových kociek, pretože má spodnú pružnú vrstvu, na ktorú stačí zatlačiť a kocka sa jednoducho vylúpne.

PLASTOVÉ POHÁRE: vydržia všeličo, sú ľahké a preto sa hodia na podávanie vína, Prosecca, piva i domácej limonády. Nielen na terase, pri bazéne a na pikniku, ale aj na chalupe alebo na bujarej záhradnej párty, kde pri menšej nešikovnosti hostí nedôjde k triešteniu skla.

VYKRAJOVAČ MELÓNA: zaistí pohodlné krájanie vodného melónu na jednotlivé diely.

POMOCNÍCI NA PODÁVANIE KÁVY: sa hodia k letným dezertom alebo zákuskom. Káva totiž pri víkendovej alebo podvečernej pohode nesmie chýbať. Tak skúste napríklad novú moka kanvičku, box na kávové kapsule, ktorý zaistí prehľadnejšie uloženie rôznych druhov kapsúl pod kávovarom alebo vtláčadlo k pákovému kávovaru.