Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Forma na pečenie Marissa srnčí chrbát 33,5x15 cm

120052

Kovová forma na pečenie medenej farby s nepriľnavým povrchom vhodná na pečenie nadýchaných múčnikov, chleba, nákypov i plniek. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
23,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Moderný tvar formy SRNČÍ CHRBÁT vo veľmi trendovom, luxusne vyzerajúcom prevedení a vo farbe medi. Forma je nielen praktická, ale tiež pôsobivá. Bude navyše krásnou dekoráciou v modernej i rustikálnej kuchyni..

Podlhovastá forma je opatrená nepriľnavým povrchom PFLUON, vhodná na pečenie piškótového, kysnutého cesta, ale aj plniek, sekanej. A čo takto domáci chlieb s chrumkavou kôrkou v netradičnom tvare?

Vo vnútri má na hliníkovom tele, ktoré je skvelým vodičom tepla, dvojitý nepriľnavý povrch, z vonkajšej strany nástrek. Je odolná teplotám až 200 °C. Odporúčame formu vymazať a vysypať, aby vaša nadýchaný múčnik získal krásnu farbu a išiel pekne z formy vyklopiť.

Vhodná do elektrickej, plynovej i teplovzdušnej rúry. Jednoduchá údržba, pri pripečení náplne ju stačí odmočiť a potom umyť bežným spôsobom.

Vlastnosti produktu

Materiál: hliníková zliatina s povrchovou úpravou
Nepriľnavý povrch: áno
Farby: medená
Dĺžka (cm): 33,5
Šírka (cm): 15
Výška (cm): 8
Hmotnosť (g): 480
Tvar: srnčí chrbát
Použitie: na sladké, slané
Vhodné do umývačky: nie
Vhodné do mikrovlnky: nie
Vhodné do rúry: áno
Obdobie: celoročné

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop