Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Forma na pečenie Marissa bábovka srdce 28,5x26,5cm

120068
Nové

Moderná kovová forma na pečenie medenej farby s nepriľnavým povrchom, v tvare nepravidelného srdca, je vhodná na pečenie nadýchanej bábovky, nákypov i plniek. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
27,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Atypický tvar formy tvare srdca, v luxusne vyzerajúcom prevedení a farbe medi.  Forma je nielen praktická, ale aj pôsobivá. Bude navyše krásnou dekoráciou v modernej aj rustikálnej kuchyni.

Forma nepravidelného tvaru srdca je opatrená nepriľnavým povrchom PFLUON, vhodná na pečenie piškótových, kysnutých ciest aj slaných plniek alebo nákypov.

Vo vnútri má na hliníkovom tele, ktoré je skvelým vodičom tepla, dvojvrstvový nepriľnavý povrch,  z vonkajšej strany nástrek, s úpravou PTFE. Je odolná teplotám až +200 °C. Odporúčame formu vystriekať olejom v spreji, ktorý sa dostane do všetkých záhybov a prípadne vysypať, aby vaša nadýchaná, mäkučká bábovka získala krásnu farbu a išla pekne z formy vyklopiť.

Vhodná do elektrickej, plynovej aj teplovzdušnej rúry. Jednoduchá údržba, pri pripečení náplne ju stačí odmočiť a potom umyť bežným spôsobom.

Vlastnosti produktu

Materiál: hliníková zliatina s povrchovou úpravou
Nepriľnavý povrch: áno
Farby: medená
Dĺžka (cm): 28,5
Šírka (cm): 26,5
Výška (cm): 9,5
Hmotnosť (g): 830
Tvar: srdce
Použitie: na sladké, slané
Vhodné do umývačky: nie
Vhodné do mikrovlnky: nie
Vhodné do rúry: áno
Obdobie: celoročné

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop