Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Fondue LIATINA 11 dielov

111176
Kolekcia

Sada liatinového fondue s nerezovým kahancom, podnosom a 6 kusmi farebne odlíšených vidličiek s drevenou rukoväťou na prípravu čokoládového, syrového i mäsového fondue. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
35,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Báječné syrové alebo čokoládové fondue pri posedení s partnerom, priateľmi alebo rodinou. Liatinová nádoba s priemerom 16 cm so stojanom na podnose umožňuje vďaka nerezovému kahancu dokonale prihrievať čokoládu aj syrovú omáčku. Liatina totiž výborne vedie teplo. Pripravené pochutiny  stačí namáčať pomocou priložených vidličiek.

Každá vidlička dĺžky 24 cm je na drevenom držadle farebne označená. Celý set stačí postaviť na plechový podnos, do kahancu naliať horľavú pastu a na stojan položiť nádobu s pripravenou zmesou na namáčanie. Skúste pripraviť lahodné občerstvenie inak. 

Odporúčanie: Pri manipulácii používajte kuchynské chňapky. Liatina je špecifická na údržbu, pred a po použití je NUTNÉ povrch ošetriť jedlým olejom, tak sa zabráni vzniku hrdze. Nenechávajte vo vlhku! Nepoužívajte organické kyseliny typu octu.

Návod si pozrite tu >>

Vlastnosti produktu

Kolekcia: LIATINA
Materiál: liatina, nerezová oceľ, plech, kov, drevo
Farby: čierna
Hmotnosť (g): 3440
Použitie: na čokoládu, na syry, na mäso
Vhodné do umývačky: nie

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop