Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

ZÁKLADOM JE SKLO, PORCELÁN


ZÁKLADOM JE SKLO, PORCELÁN

Nové hrnčeky a poháre sú tu! A každý si príde na svoje. Či už máte radi zladené materiály, farby alebo sa vyžívate tak trochu v chaose vzorov a tvarov, u nás si vyberiete.

Neskoré leto alebo príjemné teplé dni nadchádzajúcej jesene si hovoria o tom, aby ste si vychutnali osviežujúce nápoje zo štýlových pohárov s potlačou. Zvlášť keď si môžete namiešať domácu šťavu alebo limonádu z toho, čo ste už sami spracovali. Tento rok bola domáca výroba ovocných štiav a sirupov naozaj v kurze. Kto dáva prednosť jednoduchosti, radšej si vyberie štýlové poháre na nôžke alebo tie so zaujímavým tvarovým riešením, ako tomu je u pohárov ELEGAN.

Aj rannú kávu, bylinkový alebo šípkový čaj môžete podávať v nových hrnčekoch. Sklenené aj porcelánové hrnčeky okúzlia milovníkov romantického štýlu, jemných kvetinových vzorov i zaprisahaných minimalistov. Tak nech Vám naše novinky padnú do oka, z pekného pohára alebo hrnčeka chutí nápoj vždy o trochu lepšie.

OxyShop icon Používame oXyShop