Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

ZÁHRADNÁ GRIL PÁRTY


ZÁHRADNÁ GRIL PÁRTY

Nové kúsky, ktoré sa Vám budú hodiť pri posedení s rodinou alebo kamarátmi na terase, záhrade, sú tu! Štýlová záhradná párty bude mať ešte väčší šmrnc, keď sa predvediete s niekoľkými kúskami z našej ponuky.

ČO SA PRI GRILOVANÍ BUDE HODIŤ?

MÍSA NA SALÁT, ZAPÉKACÍ MÍSA ČESKÁ1/ Grilované ryby alebo zelenina bude v šikovnej grilovacej mriežke pripravená tak akurát, bez toho, aby sa jemné mäso potrhalo. Stačí ich zacvaknúť a podľa potreby otočiť. Odpadá tak zdĺhavé postávanie pri grile, kedy musíte každý kus kontrolovať a obracať zvlášť. Dlhá rukoväť je samozrejmosťou.

2/ Poriadny šalát alebo pečivo servírujte v bielej porcelánovej mise VLNKA. Skúste hosťom pripraviť šopský šalát, výborný je aj coleslaw, ktorý sa ku grilovanému mäsu perfektne hodí. Misu využijete aj v kuchyni na zapekanie sladkých a slaných pokrmov v rúre. Servírovacia miska má z vonkajšej strany vrúbky. Je to český výrobok z tradičnej porcelánky THUN z Novej Roly pri Karlových Varoch.

3/ Dochuťte šalát alebo marinujte mäso s pomocou kvalitného oleja, ktorý bude uložený v novej sklenenej fľaši so štýlovou potlačou „olive oil“. Je uzavretá korkovou zátkou a má objem 500 ml. Stačí kvapnúť na zeleninu.

LÁHEV NA OLEJ, PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ4/ Alebo s pomocou metly rozmiešať korenie, olej a bylinky tak, aby vznikla marináda na mäso. Šľahacia metla špirálová je šikovný pomocník. Ľahko pripravíte nielen BBQ marinádu, ale aj smotanový dip a prešľaháte domácu majonézu.

OxyShop icon Používame oXyShop