Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

VOŇAVÉ JESENNÉ PEČENIE


VOŇAVÉ JESENNÉ PEČENIE

Ak hľadáte v sychravých dňoch zábavu pre deti, skúste s nimi upiecť perníčky alebo sušienky. My prichádzame s roztomilými a netradičnými vykrajovačkami aj valčekom z nerezu, takže práca s cestom vám pôjde pekne od ruky. Tieto nové tvary môžete použiť na vykrajovanie perníkového i lineckého cesta, ktorým je možné ozdobiť napr. jablkový koláč alebo vyrobiť zlepované pečivo. Hodí sa aj na výrobu marcipánových dekorácií.

Zaujímavou novinkou je drevená formička na vytlačované rožky, ktorá už je tretím typom v kategórii formičiek z bukového dreva.

stojan na cukrovíNerezová špachtľa uľahčí rozdelenie cesta na menšie kusy, ale hodí sa aj na premiestnenie nakrájanej zeleniny či mäsa do panvice alebo hrnca.

A aby aj prezentácia cukroviniek a sušienok mala ten správny efekt, bude sa určite hodiť aj poschodový stojan, tzv. etažér. Keramický stojan Black alebo dizajnový bridlicový stojan vytvorí dominantu uprostred stola. Pri podávaní nedeľnej kávy a sušienok po rodinnom obede aj v predvianočnej dobe. Štýlovo sa tak môžete pochváliť svojimi obľúbenými druhmi cukroviniek.

OxyShop icon Používame oXyShop