Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

ÚTULNÝ VINTAGE ŠTÝL


ÚTULNÝ VINTAGE ŠTÝL

Ako si vyladiť bývanie do posledného detailu? Niekto kombinuje zariadenia v škandinávskom štýle s rustikálnymi prvkami, iní si zase vyžívajú naplno vo vintage štýle. Ten je plný rodinné pohody a teplých tónov dreva.

Ak vaše srdce zahrejú krásne drevené kúsky, ktoré vzbudí obdiv u vašich priateľov a blízkych, môžete siahnuť po našich novinkách:

  • Rustikálne boxy na papierové vreckovky nahradí nevzhľadné krabičky, v ktorých ich zakúpite v supermarkete.
  • Štýlové kazety na čajové vrecúška zase budú skvelým darčekom pre milovníkov čaju. Box na čaj je prehľadne rozdelený praktickými priehradkami. Hostia aj nečakaná návšteva tak budú mať na výber a vychutnajú si ho, napríklad z krásnych hrnčekov kolekcie WHITELINE.
  • A pri rýchlom odchode z domova budú aj kľúče od vstupných dverí alebo auta vždy na svojom mieste. Uložené v jednoduchej drevenej skrinke na kľúče s tromi radmi háčikov.
  • Tácky - niekedy proste všetko naraz nepoberiem. Horúcu kávu, vodu, dezert, cukorničku alebo mliekovku ľahko prenesiete vďaka praktickým ale aj dizajnovým táckam.
OxyShop icon Používame oXyShop