Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

TEXTIL PRE TÝCH NAJLEPŠÍCH...


TEXTIL PRE TÝCH NAJLEPŠÍCH...

Najlepšou kuchárkou je samozrejme mamička a babička. Robia najlepšiu sviečkovú, kysnuté buchty a veľa ďalších dobrôt. Majú bohaté skúsenosti a presne vedia, čo ich deťom, vnúčatám najviac chutí.

Tak aby sa im ešte lepšie varilo a pieklo, prekvapte ich praktickým darčekom, ktorý má šmrnc.

  • Nová kolekcia záster, chňapiek a utierok zo 100% bavlny poteší a zakaždým, keď po nich siahnu, spomenú si na svojich najbližších. Potom sa im bude variť ešte lepšie.
  • Navyše medzi nimi nájdete aj bavlnené tašky, ktoré nahradia jednorazové igelitky z obchodu. Ich množstvo zbytočne zaťažuje životné prostredie, pokiaľ neskončí v triedenom odpade. Uchá sú dostatočne dlhé, aby ste ju mohli nosiť nielen v ruke, ale aj na ramene. Pohodlne unesú niekoľko kilogramov a rozhodne sa Vám na rozdiel od tých igelitových len tak nepretrhnú.
  • Čierna zástera a utierky s drobnými linkami a srdiečkami rozširuje kolekciu SRDIEČKA, v ktorej nájdete aj krásne jedálenské súpravy, hrnčeky, poháre, sviečky a ďalšie pekné kúsky.
OxyShop icon Používame oXyShop