Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

ŠTÝLOVO PRESTRETÉ


ŠTÝLOVO PRESTRETÉ

Elegantné a praktické prestieranie sa hodí tam, kde potrebujete ochrániť čistý obrus od omrviniek a kvapiek. Navyše také syntetické prestieranie ochráni stôl od horúcich šálok kávy a čaju, ale aj pohárov vody, ktoré by hlavne na drevenej doske vytvorili nevzhľadné kolieska. Prestieranie, syntetické alebo papierové, tlmí hluk pokladaných tanierov pri bežnom stolovaní. Pri raňajkách, obede aj pri podvečernom posedení.

Tak skombinujte naše novinky a vytvorte si útulný priestor, v ktorom Vám aj Vašim blízkym bude vždy chutiť.

1/kolekcia KAŽDÝ DEŇ MÁ SVOJ PRÍBEH: decentné obdĺžnikové prestieranie s peknou potlačou, kombinujúcou text a nežný motív. 

Naň si položte napr. doštičku s obľúbenými syrmi a pohár vína, ktorý zdobí tento dekor tiež. Dizajn je nevšedný, originálny, z dielne našich šikovných dizajnérov.

2/ motív stromčekov zdobí ako elegantné prestieranie, ktoré využijete v období Adventu, tak aj transparentný behúň. Behúň je v rolke a možno ho zastrihnúť podľa potreby. Krásne ozdobí stred stola pri sviatočnom hodovaní aj komodu s vianočnými dekoráciami.

A nakoniec aj na menovkách na darčeky nájdete okrem domčekov motív stromčekov. Tak už si vaši blízki nikdy nepopletú darčeky pod stromčekom. Menovky sú doplnené povrázkom. Stačí ich priviazať na darčekový kôš, balík dobrôt v celofáne alebo za stužku na krabici, v ktorej sa pod pekným baliacim papierom skrýva prekvapenie.

OxyShop icon Používame oXyShop