Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

SLIVKY ZO ZÁHRADKY


SLIVKY ZO ZÁHRADKY

Blumy, slivky, mirabelky, to je letná nálož šťavnatého ovocia. A aby sa vám dobre pieklo a mohli ste si vychutnať dobrý múčnik plný sezónneho ovocia, budú sa vám hodiť niektoré novinky z ponuky Orionu.

  • švestkový koláčPOSUVNÁ TORTOVÁ FORMA: je ideálnou pomôckou pre každého, kto rád pečie narodeninové torty, s rôznym priemerom aj viacposchodové. Potom stačí jedna forma, ktorú je možné nastaviť a upiecť korpus od 16 cm až do 30 cm. Hodí sa aj na nepečené múčniky, napr. slivkovo-tvarohový cheesecake, ktorého základ tvoria drvené sušienky preliate maslom, poriadna vrstva tvarohu a čerstvé, vylúpané slivky.

  • KOVOVÝ VALČEK: super pomocník nielen pri vaľkaní lineckého cesta, ale napríklad aj tvarohového cesta na vynikajúce slivkové knedle. Jeho povrch je nepriľnavý, takže sa na neho cesto takmer nelepí a výborne sa s ním pracuje. Bude dobrým pomocníkom aj pri výrobe domácich rezancov do polievky.

  • rádlo trojitéRADIELKO: je zaujímavou novinkou v sortimente, ktorá pomôže s prípravou pásov rezancového cesta na domáce lasagne, cesta na knedle alebo koláčiky. Trojradové hladké riadielko je možné nastaviť na požadovanú šírku od 1,3 cm až do 12,5 cm, stačí povoliť skrutku na konci rukoväte a potom ich opäť utiahnuť. Aj príprava štvorčekov alebo tyčiniek z lístkového cesta, sypaných syrom alebo semienkami, bude hotová za chvíľu.

  • ROZPRAŠOVAČ: je síce malý, ale využijete ho v kuchyni pri príprave najrôznejších dobrôt. Má objem 260 ml, takže dobre padne do ruky a s pomocou pumpičky vystrieka tenkým prúdom formu na pečenie, bábovkovú formu, ľahko nastrieka olej na grilovaciu dosku, panvicu pri restovaní mäsa a zeleniny. Ocot alebo olej dochutí čerstvý šalát plný zeleniny zo záhradky.

  • KORENIČKY: sa hodia nielen na korenie, soľ alebo bylinky. Majú plastové viečko s niekoľkými typmi otvorov, takže do nich stačí jednoducho nasypať aj jemnú škoricu, ktorá si so slivkami veľmi rozumie, aj práškový cukor.
OxyShop icon Používame oXyShop