Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

S VALČEKOM ZABODUJETE


S VALČEKOM ZABODUJETE

Rýchle krehké sušienky, perníčky, marcipán s reliéfom alebo trochu iný linecký koláč vykúzlite s pomocou drevených valčekov.

Embosované valčeky, tzn. valčeky so zaujímavou štruktúrou, ktorá sa jednoducho pri váľaní odtlačí do pripraveného plátu cesta alebo do poťahovacej hmoty máme v nových dekoroch.

Okrem vianočných a jarných motívov pri bukových valčekoch, ktoré máme v ponuke dlho a získali si veľkú obľubu, teraz prichádzame s originálnym dizajnom. Vznikol v dielni našich dizajnérov.

embosovaný váleček dřevěnýVybrať si môžete elegantné, rustikálne rastlinné úponky, jemné kvety aj srdiečka, čo vyzerajú ako z perníka.

Tak skúste napríklad jednoduché sušienky, pri ktorých sa nemusíte zdržiavať s namáčaním v čokoláde alebo zdobením polevou.

Recept na chutné maslové sušienky nájdete tu >>

Pokiaľ ale chcete sušienky zdobiť, zlepovať pomocou nového plastového cukrárskeho vrecka, nie je nič jednoduchšie. Má v sade 8 výmenných špičiek a hodí sa nielen na plnenie krémom či šľahačkou, ale aj na nátierku na chutné jednohubky.

Podložka je vhodná predovšetkým na zdobenie a prenášanie tort, rôznych zákuskov, chlebíčkov a ďalších pokrmov.

OxyShop icon Používame oXyShop