Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

Prečo my?


 5 dôvodov prečo nakúpiť v Orione

1. Pri nákupe od 39,99 € platíme dopravu my

Výhodné ceny garantujeme nielen u produktov, ale sme féroví aj v doprave. Ak nám prejavíte dôveru a objednáte nad 39,99 €, radi za Vás zaplatíme doručenie až domov. Jedná sa o trvalú výhodu, nemusíte čakať na žiadnu akciu.

2. Čo si objednáte, to Vám bleskovo doručíme

Absolútnu väčšinu produktov máme skladom. Všetko, čo Vám ponúkame, sme schopní rýchlo zabaliť a bleskovo doručiť k Vám domov alebo na odberné miesto, ktoré si vyberiete. Čím skôr si môžete užiť nových pomocníkov v domácnosti, tým väčšiu radosť máme.

3. Vždycky si u nás vyberiete

Ak potrebujete akékoľvek domáce potreby, nemusíte ich hľadať inde. Nájdete u nás cez 4000 produktov od varenia a pečenia až po upratovanie alebo stolovanie. Každý produkt máme naviac popísaný tak, aby ste vždy získali dobrú predstavu, čo vie a aké sú jeho prednosti. Váš pohodlný výber je pre nás priorita nielen na predajniach, ale tiež na tomto e-shope.

4. Sme Vám vždy nablízku

Po celej Slovenskej republike nájdete naše predajne. Na každej z nich sú šikovní a nadšení ľudia, ktorí Vám poradia s čímkoľvek budete potrebovať. Na predajniach môžete nakúpiť, alebo ich využiť ako výdajné miesta. Svoju najbližšiu predajňu rýchle nájdete tu (odkaz na page predajní).

5. Produkty, ktoré vidíte, prešli našimi rukami

A teraz to najdôležitejšie: Na kvalitu si potrpíme. Neponúkame nič, čo by sme nevyskúšali, neotestovali, nepreverili. Niektoré produktové rady sami navrhujeme, aby Vám nielen dobre slúžili, ale aj skvele zapadli do Vašej kuchyne. U nás máte istotu dobrého výberu, či už siahnete po čomkoľvek.

OxyShop icon Používame oXyShop