Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

KOŠE NA PRÁDLO A REGÁLY


KOŠE NA PRÁDLO A REGÁLY

NOVINKA - Elegantné i praktické bielizňové koše a regály na kolieskach

  • BIELIZŇOVÉ KOŠE NIELEN NA ČISTÉ I ŠPINAVÉ PRÁDLO

Pekne vyzerajúce koše na uloženie špinavej bielizne, otvorené koše na čistú vypranú bielizeň. Vyberte si z niekoľkých farieb.

Rad výrobkov je tiež doplnená o kôš so sklápacími uchami. Náš tip: Vďaka sklopným držadlám je možné prenášať aj jednou rukou. Hodí sa teda skvele nielen na čerstvo vypranú, voňavú bielizeň, ktorú potrebujeme zavesiť, ale aj na prevážanie rôznych vecí. Na chalupu, do čistiarne, ale aj na nákup do kufra auta.

  • POSCHODOVÉ REGÁLE

Rad plastových košov je doplnená o dva typy poschodových regálov. Uloží veľa vecí a pomôžu vám usporiadať veci v kuchyni, kúpeľni, šatni, v špajze, v pivnici, dielni, garáži alebo v izbe. 

Vďaka kolieskam ich ľahko presuniete z miesta na miesto. Jeden typ má otvorené koše, kam je možné vložiť čokoľvek, od uterákov až po korenia a dochucovadlá. Druhý typ má koše prístupné iba spredu, takže z boku nič nevypadne, a horný diel tvorí rovná polička. 

OxyShop icon Používame oXyShop