Napriek tomu vymyslieť vhodný darček pre obľúbenú učiteľku alebo učiteľa môže byť trochu oriešok. Pokiaľ je dobrým učiteľom, pamätáme si ho celý život. Či už je to učiteľka v škôlke alebo vysokoškolský profesor.

U nás sa môžete inšpirovať zaujímavými kúskami.

Okrem kvetiny za vysvedčenie sa môžete vytiahnuť aj drobným darčekom, ktorý je štýlový aj praktický.

U nás nájdete originálne porcelánové hrnčeky, doplnené potlačou NEJLEPŠÍ UČITEL / UČITELKA POD SLUNCEM, podtácky aj sviečky.

Vyberte si z množstva darčekov pre svojho obľúbeného učiteľa alebo učiteľku.

AKÝ JE TEN VÁŠ OBĽÚBENÝ UČITEĽ?

  • UČITEĽ BAVIČ: pokiaľ hľadáte za celý ročník niečo praktické, zložte sa so spolužiakmi na poriadny darček. Napríklad na sadu kvalitných pohárov na nôžke, ku ktorej pridáte dobrý ročník vína, alebo súpravu pohárov na rum či domácu pálenku. Aj obria ploskačka si zaslúži Vašu pozornosť.
  • UČITEĽ PÔŽITKÁR: milujúci dobré jedlo, nepohrdne darčekom v podobe štýlovej zástery a chňapky. Tá sa hodí nielen k sporáku, ale aj ku grilu, kde ocení aj praktickú sadu grilovacieho náčinia. A ak má rád čokoládu, sada na fondue bude tým pravým darčekom, ktorý mu môžete so spolužiakmi dať.
  • UČITEĽ ŠPORŤÁK: miluje turistiku, pohyb v prírode. Tam ocenia fľaše na pitie a v chladnejšom počasí termosky a termoplechovky. Niektorí učitelia trávia hodiny v posilňovni, kde je potrebné mať po ruke iónové nápoje alebo čistú vodu, ktorú si môžu priniesť v odolnej tritánovej fľaši.

Ak ste v našej vtipnej typológii toho svojho učiteľa alebo učiteľku nepoznali, siahnite jednoducho po univerzálnych hrnčekoch na kávu alebo sviečke.

Tak sa nechajte inšpirovať a poďakujte svojmu učiteľovi alebo učiteľke. Darčeky od srdca a zaslúžené voľno potešia každého kantora.


A na záver prinášame tip na:

DOKONALÝ, VOŇAVÝ A ROZTOMILÝ DARČEK PRE PANI UČITEĽKU ALEBO PANA UČITEĽA:

Vlastnoručne vyrobené mydlo poteší každého kantora. A na jeho výrobu nie je potrebné nič špeciálne. Iba mydlová hmota, prípadne zvyšky tuhého mydla, vonná esencia, hrniec a miska do vodného kúpeľa alebo misa do mikrovlnnej rúry a forma, do ktorej sa rozohriata hmota naleje. Tak skúste našu formu na piškótových medvedíkov použiť inak ako na prípravu sladkých nadýchaných brumíkov. Mydlo rozkrájajte na menšie kúsky, vložte do misky nad vodný kúpeľ alebo do mikrovlnky na max. 60 °C a po rozohriatí nakvapkajte vonný olej. Skúste prihodiť do mydla aj kvety levandule, práve kvitne a krásne ho prevonia.

 

Po naliatí a stuhnutí vo forme potom ľahko vďaka pružnosti silikónu medvedíkov vylúpnete, ozdobíte mašličkou a vložíte do vrecka alebo malej taštičky. A darček je na svete.