Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

AJ NA CHALUPE TO MÔŽE LADIŤ


AJ NA CHALUPE TO MÔŽE LADIŤ

Chalupa nemusí byť len skladiskom vyradeného nábytku, ktorý sa nám doma už nehodí, ale je nám ľúto ho vyhodiť. Interiér môže byť vkusne zariadený, starší nábytok opatrený patinou, doplnený o štýlové retro kúsky a samozrejme o krásny riad a náčinie, ktoré má punc tradície, overené kvality a trošku tej hravosti.

A kto nemá to šťastie, že je vlastníkom chalupy alebo aspoň menšej chatky, ten si môže tiež oživiť svoju domácnosť smaltovaným riadom. Zvlášť ak sa vyžíva v rustikálnom, retro štýle, ktorý si so smaltovanými kúskami veľa rozumie.

My vyberáme tentoraz kolekciu LÚKA, ktorá je nežná, jemná a decentná.

SMALTOVANÝ RIAD MÁ ŠTÝL

maminka peče buchtyDva pastelové odtiene a jemný originálny dekor z dielne Orion dizajnérov, ozdobia kuchynský kút, jedáleň aj krytú terasu s čiernou kuchyňou. Vynikne na chalupe, v klasickej kuchyni aj pri vonkajšom posedení.

Navyše si možno vybrať medzi hrnčekmi rôznych veľkostí, miskami, kanvičkami na mlieko či čučoriedky, hrncami. Celú kolekciu dopĺňajú štýlové termosky, hodiny či obrúsky.

A náš tip je venovaný bloku s dekorom LÚKA, do ktorého je možné zapísať obľúbený recept, napríklad na vynikajúce kysnuté buchty. Ten bol inšpirovaný klasickým receptom podľa Márie Sandtnerovej. Tvarohové a lekvárové buchty sú nadýchané, chutné a mäkučké.

Recept na kysnuté buchty ako z rozprávky nájdete tu >>

OxyShop icon Používame oXyShop