Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

chevron left iconSpäť

Čajník s píšťalou BODKA 1,75 l

113503
Kolekcia

Smaltovaný čajník bodka s objemom 1,75 l s píšťalkou, vhodný na ohrev vody na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Na chalupe aj v rustikálne ladenej domácnosti. Viac informácií

Množstvo:
Cena:
29,99 €
Dostupnosť: Skladom

Užitočné informácie

chevron up icon

Na chalupe aj v rustikálnej kuchyni pripravíte pohodlne dostatočné množstvo vody na váš chutný čaj alebo silnú kávu. Zaujímavý čajník so smaltovanou úpravou v červenej farbe s bielymi bodkami  je opatrený píšťalkou, ktorá ohlási variacu sa vodu. Rovné dno zaistí rýchly rozvod tepla a ohrev vody nielen na kávu, čaj na všetkých typoch spotrebičov, vrátane indukcie.

Úžitkový objem je 1,75 l, vodu pohodlne nalejete širokým otvorom, stačí iba sňať nerezové viečko s plastovým úchytom. Praktická plastová rukoväť zaisťuje dobrú manipuláciu pri plnení aj vylievaní vody. 

Odporúčame: predovšetkým pri sňatí píšťalky použiť chňapku. Varte na veľkosti platničky zodpovedajúcej priemeru dna, naplnený minimálne do polovice, aby nedošlo k prehriatiu, zmenám farby a vyvareniu vody, čo nemôže byť dôvodom na reklamáciu. Pokiaľ sa po čase objaví vodný kameň, stačí povariť v čajníku vodu s octom, riadne ho potom vypláchnuť a umyť teplou vodou so saponátom.

Vlastnosti produktu

Kolekcia: BODKA
Materiál: smaltovaný plech, nerez, plast
Uzáver/veko: áno
Materiál veka/uzáveru: nerezová oceľ, plast
Indukcia: áno
Farby: červená, biela
Výška (cm): 21
Priemer (cm): 17
Objem (l): 1,75
Hmotnosť (g): 828
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalkou
Vhodné do umývačky: nie
Objem: 1-2,5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používame oXyShop