Cez prestávku alebo obedňajšiu pauzu si môžete vychutnať obľúbený nápoj alebo kávičku. A nielen to. U nás nájdete aj ďalšie nevyhnutnosti, ktoré rôznym odtieňom ružovej či vínovej farby oživia interiér studených moderných kuchýň a jedální. Siahnite po prestieraní, vonných sviečkach a iných kúskoch, ktoré sú praktické, ale majú aj šmrnc.

 

  • fľaše, termopoháre na kávu alebo termoplechovky – pohodu si môžete priniesť s „coffee to go“ a vychutnať si chvíľku pokoja pred hektickým dňom za pultom alebo pred poradou, aj „ružovo naladené“ dievčatá rady siahnu po tritánovej fľaši s vodou či plechovke. Tá udrží studený nápoj chladný v teplých jesenných dňoch alebo teplý nápoj, keď sa výrazne ochladí.
  • keramické či smaltované misky - raňajkové cereálie, jogurt plný zrelých černíc alebo šalát servírujte v keramickej miske so srdiečkami alebo smaltovanej miske z kolekcie Lúka. Večer z nich zase môžete zobať sušené ovocie alebo oriešky a popíjať kávu či bylinkový čaj z pekného ružového hrnčeka.
  • obklopte sa kvetmi v elegantnej, jednoduchej váze – jeseň je plná voňavých ruží, georgín a chryzantém v rôznych ružových odtieňoch aj krásnej liečivej echinacei, tak si ich dajte do sklenenej alebo keramickej vázy

 

Zútulnite si ružovou farbou nielen interiér, ale vneste do chvíľ, kedy sa na okamih v hektickom dni zastavíte, optimizmus a pohodovú atmosféru.