Orion vybaví nejen domácnost, ale najdete u nás tiež kvalitný riad a náčinie, upratovačky pomocníkov a šikovných organizátorů, které využijí firmy a zařízení typu škola, škôlka, nemocnica či domovy seniorů. Reštauračné a stravovacie zariadenia zase ocenia ponuku veľkoobjemových gastro hrncov, pekáčov alebo dochucovacích súprav na stoly.

Takže či už máte štýlovú krčmičku, firmu s mnohými zamestnancami, malú prevádzkareň alebo určené, kde vyčerpať financie na dovybavenie školských zariadení alebo jedální, u nás najdete najrôznější praktické kúsky.

 

VYBAVENIE MATERSKÝCH ŠKÔL

 

Aj v škôlke mohou děti baštit štýlovo. Veselé detské dekory praktických sád, servírovacích tácků a príborov určených pro správný nácvik stolovania, dětské prestieranie a pod. ocenění každá mateřská škola. Děti budou motivované k jedlu, především k dojedaniu. Každodenné používání, optimální váha a přizpůsobení malým dětským ručičkám, lehká umývateľnosť, údržba, to je základ.

Taniere, hrnčeky, príbory aj termonádoby sa hodia ako do škôlok, tak aj do detských klubov nebo baby friendly reštaurácií.

 

Vybereme ty nejoblíbenější:

 

A uspořádání hračiek tak, aby boli pekne upratané a přitom bolo vidět, kde co je uložené, zaisti průhledné multiboxy. Schovávajúce hračky, plyšáky, športové potřeby určené na záhradu i náhradní lôžkoviny a je možné ich stohovat na sebe. Stačí si jen vybrat velikost.

 

VYBAVENIE VEĽKÝCH KUCHYNÍ A GASTRO PREVÁDZOK

V kuchyniach jedální verejné stravování, v reštauráciách, školských jedálňach, ale aj na detských táborech alebo veřejných kempoch jedná se o veľkú nádobu na varenie. Nerezové a smaltované hrnce veľkých objemov, dosky, kvalitní nože a náčinie sa hodia v každé gastro provozu.

 

Pri velkém varení vzniká aj nějaký ten neporiadok, který treba rychle upratať. V týchto zariadeniach, či už je to školská jedáleň, penzión alebo domov pre seniorov, velmi záleží na péči o upratovaní. Potom prichádzajú na rad spoľahliví pomocníci, vedrá, metly, mopy, kefy, huby a kefy na ručné umývanie riadu.

 

ČO SA HODÍ V NEMOCNICIACH A DOMOVOCH PŘE SENIOROV

Veľké aj malé priehľadné boxy s vekom, které je možné uzavřít praktickými klipy, se hodí na uloženou dokumentaci, ale aj najrôznejšieho zdravotníckeho materiálu. Do košíků sa ukládají drobnější pomůcky, kanyly, obväzy, škrtidlá a pod. tak, aby mali sestry pri obchôdzkach pacientov vše potřebné po ruce.

 

A nezabúdame ani na pitný režim pacientov, u nás je možné koupit praktické plastové džbány na čaj, poháre, hrnčeky aj tácky na stolík k posteli. Každý pacient na lôžku tak může vždy doplňovat tekutiny bez toho, musel namáhavo vstávat.

 

FIREMNÉ AKCIE A BENEFITY PRE ZAMESTNANCOV

V Orione najdete aj dizajnové vybavení coffee kútikov, kafetiéry, french pressy a štýlové hrnčeky. Pracovná pauza s dobrou kávou a uvolněná diskuse s kolegami přispívá k pohodě a dobré náladě na pracovišti. Aj pre firemní akcie, školenia, menší teambuilding v sídle firmy máme jednorazový recyklovatelný riad, ale aj kvalitné jedálenské sady, dezertné vidličky nebo poháry na drobné zákusky a kanapky.

Navyše môžete oceniť pracovné výsledky darčekovým poukazom Orion s neobmedzenou platnosťou, ktorý je možný na ktorejkoľvek predajni Orion alebo predajni darčekových predmetov Indecor.

 

Obchodných partnerov a významných zákazníkov môžete prekvapiť zaujímavými darčekmi zo sortimentu Orion, protože každý klient si zaslouží čas na nějakou pozornost.