S tým sa spájajú aj rôzne činnosti, ktoré treba na chalupách vykonávať, aby vám tam bolo dobre a všetko vám pekne rástlo pod rukami.

PRI PRÁCI NA ZÁHRADKE VYHLADNE

Aj na chalupe sa musí variť a piecť, tak prečo to neurobiť štýlovo a vybaviť si kuchynský kút štýlovým „chalupárskym riadom“. U nás nájdete viac ako 100 druhov klasického smaltovaného riadu a náčinia, stačí si len vybrať. Niekto má rád jednofarebnú klasiku, ďalší siahne po pastelových tónoch alebo veselej bodke. Hlavne aby to na chalúpke ladilo s ostatným vybavením.

Najobľúbenejšia kolekcia riadu nielen na chalupu:

ÚSPORA PRIESTORU AJ NA CHATE

Nemusíte mať statok, stačí malá chatka. S nedostatkom miesta si ľahko poradíte bez toho, aby ste sa museli obmedzovať na minimálne základné vybavenie. Prichádzame s kolekciou KEMP, kde sa objavuje pár šikovných kúskov, čo sa ľahko zloží a rozloží. Reč je o skladacích silikónových vedráchdrezochcedidlách alebo miskáchVedrá sa hodia na prenášanie bielizne, ale aj na trhanie a umývanie ovocia a zeleniny zo záhradky, dózy na uloženie potravín.

Tak na to choďte múdro.

GRILOVANIE POVOLENÉ

Po práci zábava. Keď je hotové (záhony, stromy zastrihnuté, sadba zasadená…), je čas si oddýchnuť. Napríklad s vychladeným pivkom alebo osviežujúcou limonádou s bylinkami zo záhradky.

A ak chcete v podvečer predsa len niečo dobré zahryznúť, ugrilujte si poriadny kus mäsa a zeleninu. S tým vám pomôžu šikovné grilovacie dosky GRANDE, na ktorých sa všetko pekne zatiahne, nepripeká sa a ich údržba je vďaka nepriľnavému povrchu jednoduchá.

Práca na chalupe nikdy nekončí, ale to je vlastne dobre. Aspoň získate pocit, že váš voľný čas využívate na niečo zmysluplné, čo vás napĺňa. Tak hurá na chalupu, tentoraz s poriadnou výbavou.