Napriek tomu vymyslieť vhodný darček pre obľúbenú učiteľku alebo učiteľa môže byť trochu oriešok.

U nás sa môžete inšpirovať zaujímavými kúskami.

Pokiaľ je dobrým učiteľom, pamätáme si ho celý život. Či už je to učiteľka v škôlke alebo vysokoškolský profesor.

Okrem kvetiny za vysvedčenie sa môžete vytiahnuť aj drobným darčekom, ktorý je štýlový aj praktický.

U nás nájdete originálne porcelánové hrnčeky, doplnené potlačou NEJLEPŠÍ UČITEL / UČITELKA POD SLUNCEMpodtácky aj sviečky.

Vyberte si z množstva darčekov pre svojho obľúbeného učiteľa alebo učiteľku.

AKÝ JE TEN VÁŠ OBĽÚBENÝ UČITEĽ?

  • UČITEĽ BAVIČ: pokiaľ hľadáte za celý ročník niečo praktické, zložte sa so spolužiakmi na poriadny darček. Napríklad na sadu kvalitných pohárov na nôžke, ku ktorej pridáte dobrý ročník vína, alebo súpravu pohárov na rum či domácu pálenku. Aj obria ploskačka si zaslúži Vašu pozornosť.
  • UČITEĽ PÔŽITKÁR: milujúci dobré jedlo, nepohrdne darčekom v podobe štýlovej zástery a chňapky. Tá sa hodí nielen k sporáku, ale aj ku grilu, kde ocení aj praktickú sadu grilovacieho náčinia. A ak má rád čokoládu, sada na fondue bude tým pravým darčekom, ktorý mu môžete so spolužiakmi dať.
  • UČITEĽ ŠPORŤÁK: miluje turistiku, pohyb v prírode. Tam ocenia fľaše na pitie a v chladnejšom počasí termosky a termoplechovky. Niektorí učitelia trávia hodiny v posilňovni, kde je potrebné mať po ruke iónové nápoje alebo čistú vodu, ktorú si môžu priniesť v odolnej tritánovej fľaši.

Ak ste v našej vtipnej typológii toho svojho učiteľa alebo učiteľku nepoznali, siahnite jednoducho po univerzálnych hrnčekoch na kávu alebo sviečke.

Tak sa nechajte inšpirovať a poďakujte svojmu učiteľovi alebo učiteľke. Darčeky od srdca a zaslúžené voľno potešia každého kantora.