Nemusí byť všetko tip top, adventný čas je predsa o pohodovej predvianočnej atmosfére.

Tak spomaľte a urobte si napríklad príjemný večer, pohodlne zavinutý do deky so šálkou dobrého čaj alebo kávy.

Aby ste si vychutnali chvíle len pre seba, chce to pokoj a nohy v teple. Trebárs v ponožkách s motívom domčekov, ktoré aj s praktickým pohárom nájdete u nás. Alebo si prevoňajte svoju domácnosť okrem vône čerstvo vytiahnutých koláčikov zaujímavú aróma lampu, kam sa namiesto vosku alebo oleja umiestni do vody kúsok jabĺčka, škorice a iného korenia. Tento „jablečňák“ prevonia za chvíľu celý priestor.

Motív DOMKY sa objavuje aj u ďalších dizajnových kúskov, ktoré sú nielen praktické, ale môžu byť tiež krásnym darčekom pre vašich blízkych.

Zvlášť ak majú v obľube varenie a pečenie a táto činnosť je pre nich relaxom. Či už je pre vášho partnera alebo priateľov všetko okolo gastronómie koníčkom a naozajstnou vášňou, bude ľahké ich potešiť krásnymi vareškami, stierkami alebo knihou, kde si môžu zaznamenávať zaujímavé recepty.

A AKO VLASTNE VZNIKOL MOTÍV DOMKY?

Hrnčeky, poháre, varáky, stierky aj bavlnené nákupné tašky, ktoré možno využívať pre vaše každodenné nákupy, zdobí motív DOMČEKA. Ten vznikol v dizajnérskej dielni Orion.

Odkazuje na barokový a klasicistický ráz litomyšlského námestia s radom domov s arkádami (patriot bude trvať určite na termíne „podsteniach“). V tomto modernom a zároveň historickom meste má Orion totiž svoje sídlo. A je na to náležite pyšný.

Tak prežite kúzelné vianočné sviatky a celý zimný čas, nech už ste kdekoľvek, v pokoji a pohode.

Váš Orion.