Image title
Image title Image title

-->

Panvica COOKCELL pr. 28 cm

Položka č. 112983
Unikátna panvica z rady riadu COOKCELL HYBRID kombinuje nepriľnavý povrch a nerezovú oceľ. Vzhľadom k tomu, že riad má mnoho bodov, ktoré majú vrstvu povrchu naviac, má väčšiu tepelnú konzerváciu a vyšší prenos tepla než obvyklý riad. Je to riad s nepriľnavým povrchom, ktorý Vám poskytne
Predpokladaná dostupnosť na predajniach:
Nízka zásoba tovaru Na sklade Skladom na e-shope
cena
€ 54,99
vr . daň
Tento produkt nie je možné objednávať v túto chvíľu.
popis
Unikátna panvica z rady riadu COOKCELL HYBRID kombinuje nepriľnavý povrch a nerezovú oceľ. Vzhľadom k tomu, že riad má mnoho bodov, ktoré majú vrstvu povrchu naviac, má väčšiu tepelnú konzerváciu a vyšší prenos tepla než obvyklý riad. Je to riad s nepriľnavým povrchom, ktorý Vám poskytne jednoduchšie čistenie v porovnaní s ostatným riadom z nerezovej ocele. Na povrch môžete použiť i kovové nástroje, zostane nepoškodený. Možnosť zavesenia. Je vhodná na všetky typy spotrebičov, do rúry do max. teploty 260 °C, vhodná do umývačky na riad. Materiál: 3vrstvový riad - vnútorná kvalitná nerez s nepriľnavým povrchom, hliník, vonkajšia nerezová vrstva. Rozmery: pr. 28 cm, v. 7,2 cm. Panvicu je nutné zahrievať postupne. Teplotný šok môže spôsobiť konkávnosť dna.
Špecifikácia
EAN
Rozmer (čistý)
Počet jednotiek v balení
Novinka
Výpredaj
Recenzia (2)
  • Pánev Orion Cookcel
    Po ročním používání si dovolím hodnotit takto: Povrch pánve fantastický!!! Nepřipaluje se a dobře se umývá. I po roce používání je jako nová. Nicméně jednu věc bych výrobku vytkl. A to je tvar její rukojeťi. Je kulatá(oválná) a pokud chcete pánev naklopit,napříplad pří přesouvání zbytku zhotoveného pokrmu na talíř,tak se rukojeť protáčí v dlani. A to jsem chlap s pevným stiskem:-) Proto dávám jen 4.hvězdy z 5.
  • pánev
    skvělá, skvělá
    Načítavanie
    Načítavanie