Image title
Image title Image title

-->

Minútka kuch. na vajcia žĺtok

Položka č. 130729
Už sa Vám niekedy stalo, že ste pred raňajkami ponúkali varené vajíčka a nedokázali ste odhadnúť, koľko času potrebujete k ich uvareniu do požadovaného stavu konzumácie? Dobrá správa pre všetkých - túto neistotu odbúra odborník na prípravu varených vajec, náš pán Žĺtok. Stačí ho vložiť medzi varené
Predpokladaná dostupnosť na predajniach:
Nízka zásoba tovaru Na sklade Skladom na e-shope
cena
€ 3,59
vr . daň
Tento produkt nie je možné objednávať v túto chvíľu.
popis
Už sa Vám niekedy stalo, že ste pred raňajkami ponúkali varené vajíčka a nedokázali ste odhadnúť, koľko času potrebujete k ich uvareniu do požadovaného stavu konzumácie? Dobrá správa pre všetkých - túto neistotu odbúra odborník na prípravu varených vajec, náš pán Žĺtok. Stačí ho vložiť medzi varené vajíčka priamo do hrnca a potom len čakať, kedy Vám ukáže požadovaný stupeň uvarenia. Zistíte ho pomocou tepelného indikátora vo vnútri tohto výborného pomocníka, keď červená farba ustupuje podľa dĺžky strávenej vo vriacej vode a ukazuje tak na ryskách stupeň uvarenia vajíčka. Odteraz si už môžete byť vždy istí, že vajíčka uvaríte práve tak, ako potrebujete. Materiál: plast. Rozměry: 6x4x4 cm.
Špecifikácia
EAN
Rozmer (čistý)
Počet jednotiek v balení
Novinka
Výpredaj
Recenzia (2)
  • Žloutek
    Vynikající pomůcka. Vidíte jak se zabarvení vajíčka od okraje mení a zastavíte to ve fázi, jak chcete mít to skutečné vajíčko uvařené.
  • Žloutek
    Vynikající pomůcka. Vidíte jak se zabarvení vajíčka od okraje mení a zastavíte to ve fázi, jak chcete mít to skutečné vajíčko uvařené.
    Načítavanie
    Načítavanie