Newsletter

Sada riadu nepr. povrch INGENIO 5+odním. rukoväť

Položka č. 113131
Stačí jedno cvaknutie a varenie na špičkovej úrovni je teraz jednoduché a jasné! Vďaka rade Ingenio a jej 100% bezpečnej odnímateľnej rukoväte môžete iba cvaknutím prepínať medzi jednotlivými rajnicami. Varte medzi sporákom a rúrou, podávajte priamo na stôl a uchovávajte pokrmy v chladničke. Vo
Predpokladaná dostupnosť na predajniach:
popis
Stačí jedno cvaknutie a varenie na špičkovej úrovni je teraz jednoduché a jasné! Vďaka rade Ingenio a jej 100% bezpečnej odnímateľnej rukoväte môžete iba cvaknutím prepínať medzi jednotlivými rajnicami. Varte medzi sporákom a rúrou, podávajte priamo na stôl a uchovávajte pokrmy v chladničke. Vo vašej kuchynskej linke potom oceníte vynikajúcu stohovateľnosť a priestorovú nenáročnosť. Nádoby Ingenio sú kompatibilné so všetkými zdrojmi ohrevu vrátane indukcie, do rúry používajte bez rukoväte a viečka. Bezpečná patentovaná odnímateľná rukoväť unesie až 10 kg a vzťahuje sa na ňu 10ročná záruka. Vhodné pre umývanie v umývačke (okrem rukoväte). Zdravé varenie: povrchy bez PFOA a recyklovateľné výrobky. Materiál: hliník opatrený trvanlivou nepriľnavou povrchovou úpravou Titanium Mineralia, plastové viečko. Sada 6 dielov. Rozmery: panvica pr. 24 cm, v. 5 cm/pr. 28 cm, v. 5 cm/pr. 30 cm, v. 8,5 cm, rajnica s víčkem pr. 20 cm, v. 9 cm.
Špecifikácia
EAN
Rozmer (čistý)
Počet jednotiek v balení
Novinka
Výpredaj
Recenzia (2)
  • Jack Johnathon Chain
    perfect service
  • Maximální spokojenost.
    Promyšlené a velice kvalitní, nádherný vzhled. Společnost Orion tuto sadu nabízí o 800 Kč levněji než alza. Nikde levněji než v Orionu sehnat nelze.
    Načítavanie
    Načítavanie