Newsletter
Image title
RECEPČNÍ v sídle firmy Nedošín 132, Litomyšl

Požadujeme:
SŠ vzdělání
Znalost AJ výhodou
Dobrá znalost MS Office
Komunikační schopnost a příjemné vystupování
Samostatnost, zodpovědnost, pracovitost

Nabízíme:
Zajímavou práci, příjemné prostředí
Zaměstnanecké benefity
Zaučení, proškolení, podpora

Nástup: dle dohody

Své životopisy zasílejte na adresu:

Velkoobchod Orion Litomyšl s.r.o., Nedošín 132, 570 01 Litomyšl

Email: vnadvornikova@orion.lit.cz, tel. 46977034
Image title

Prodavač/prodavačka domácích potřeb

ORION Mladá Boleslav
Místo pracoviště: OC Olympia, Jičínská 1350/III, Mladá Boleslav
Mzda: 22 000 – 25 000 Kč/měsíc
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Benefity: prémie, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky,
stravenky

Hlavní pracovní náplň:

Prodej domácích potřeb, obsluha zákazníků, práce v týmu, práce s hotovostí, objednávání a
doplňování zboží, úklid prodejny, aranžování zboží apod.
Požadujeme:
- pozitivní přistup k zákazníkům
- ochotu učit se nové prodejní postupy
- vstřícnost, komunikativnost, obchodního ducha
- zvládat procesy obsluhy na profesionální úrovni
- znalost práce na PC
Zkušenosti s podobným typem prodeje - výhodou!

Nabízíme:
- zajímavou práci v úspěšné a stále se rozvíjející společnosti
- práci na hlavní pracovní poměr
- stálou mzdu a zaměstnanecké benefity
- příjemné prostředí a přátelský kolektiv
- zaučení, proškolení, podporu

Nástup:
dle dohody

V případě zájmu předejte svůj životopis přímo na prodejně ORION Mladá Boleslav nebo
e-mailem na adresu jkralova@orion.lit.cz

Image title

Načítavanie
Načítavanie