Image title
Image title Image title

--> Newsletter

Pekáč GRANDE 40x27,5 cm sklenené veko

Položka č. 123798
Pekáč odlievaný masívny s ušami a s veľmi kvalitným nepriľnavým povrchom PFLUON GRANIT, na ktorom pripravíte výborné pečené mäso, omáčky, zapečenú zeleninu... Materiál: hliník s vynikajúcim nepriľnavým povrchom PFLUON GRANIT a s profilovaným dnom, sklenená pokrievka s otvorom pre únik prebytočnej
Predpokladaná dostupnosť na predajniach:
Nízka zásoba tovaru Na sklade Skladom na e-shope
cena
€ 37,99
vr . daň
Tento produkt nie je možné objednávať v túto chvíľu.
popis
Pekáč odlievaný masívny s ušami a s veľmi kvalitným nepriľnavým povrchom PFLUON GRANIT, na ktorom pripravíte výborné pečené mäso, omáčky, zapečenú zeleninu... Materiál: hliník s vynikajúcim nepriľnavým povrchom PFLUON GRANIT a s profilovaným dnom, sklenená pokrievka s otvorom pre únik prebytočnej pary. Odporúčame použitie kuchynskej chňapky. Rozmery: 40x27,5x8/12 cm. Vhodný na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie. Pri použití v rúre s pokrievkou max. do 200 °C. Je vhodný do umývačky na riad.
Špecifikácia
EAN
Rozmer (čistý)
Počet jednotiek v balení
Novinka
Výpredaj
Recenzia (1)
  • Výborný pekáč pro rodinu
    Koupila jsem si tento pekáč na doporučení paní prodavačky a jsem z něj nadšená. Dá se v něm připravit základ na plotně a následně vložit do trouby, čímž odpadá špinění nádobí navíc. Mám ho asi rok a vypadá stále jako nový. Menší variantu jsem potom koupila i mamince a též si jej velice chválí!
    Načítavanie
    Načítavanie