Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

5 DÔVODOV, PREČO SIAHNUŤ PO TERMOPLECHOVKE


Sychravá jeseň, vietor a dážď, ktorý je na každodennom poriadku, to je realita jesenných dní. Ale vyraziť do takého nečasu (či už do práce, na cestu autom alebo na výlet do prírody) bude teraz o kúsok príjemnejší, ak budete mať po ruke šikovnú termosku-plechovku.

Pri použití kvalitnej dvojstennej termoplechovky naviac stačí vyklopiť náustok a rovno sa zahriať teplým nápojom.

1/ UDRŽÍ NÁPOJ AŽ 12 HODÍN TEPLÝ

- horúci čaj, varené víno alebo kávu môžete popíjať priebežne, ak naplníte termosku do cca 90 % jej objemu. A to vďaka princípu dvojstenného nerezového plášťa a pevného uzatvorenia viečkom s tesnením. Termo efekt funguje samozrejme aj obrátene, vtedy ak chcete uchovať dlhšie nápoj pekne vychladený.

2/ STAČÍ VYKLOPIŤ A PIŤ

- nemusíte v prípade smädu alebo chladu dávať dole viečko, stačí jednoducho vyklopiť náustok v hornej časti. Nápoj vás zahreje a vy sa neoblejete. Viečko je opatrené tesnením, ktoré zamedzí nechcenému vyliatiu tekutiny. Do batohu, na čalúnení v aute aj na bundu.

3/ PRI NECHCENOM PÁDE SA TERMOPLECHOVKA NEROZBIJE

- nerezová konštrukcia termoplechovky znesie aj hocijaký pád a náraz, zvlášť ak upadne pri svižnejšom manévru v aute alebo školákovi z bočného vrecka batohu.

4/ BUDE VŽDY PO RUKE NA DOPLNENIE TEKUTÍN A UDRŽIAVANIE PITNÉHO REŽIMU

- menšie objemy sa výborne hodia do držiaku v aute, kam si normálne odkladáte kelímok s kávou. Väčšie termoplechovky zase pokryjú dopoludnajšie množstvo tekutín u školákov a študentov, vždy pripravené uhasiť smäd.

5/ ORIGINÁLNY, MODERNY DIZAJN PRITIAHNE POZORNOSŤ

- u nás nájdete jemné dekory a farby, ktoré očarí nežné duše. Neónové farby a potlače v streetart štýle zaujmú aj náročného teenegera alebo športovca. Navyše bude termoska-plechovka štýlovkou presne podľa vášho gusta. Väčšina dekorov totiž vznikla v Orion dizajnérskej dielne. Výsledkom sú farby a potlače, medzi ktorými si vyberie tu pravú termoplechovku každý.

A nakoniec máme dobrý tip na zimné výstupy, bežky alebo potulky prírodou. Kvalitné nerezové termosky s viečkom a tlačidlovým uzáverom stlačením buď uzavrite alebo nápoj nalejete. Odolné viečko totiž slúži ako samostatný pohárik, čo oceníte ako v rukaviciach na horách, tak aj pri zapíjaní liekov pri chorobe.

OxyShop icon Používame oXyShop